audiokniha_novinka_slunecni_boure

Audiokniha: Sluneční bouře, Åsa Larsson

 

Vychází audiokniha Sluneční bouře od švédské spisovatelky Åsy Larsson. Sluneční bouře byl první kriminální román této autorky. Åsa Larsson tíhne spíše k detektivkám s komornější atmosférou, než bývá u seveřanů zvykem. Krimi román Sluneční bouře byl dokonce v roce 2007 zfilmován. Nyní si jej můžete poslechnout také jako audioknihu.

CD si budete moci zakoupit až po Velkonocích, ale  na portálu Audiolibrix můžete stahovat již nyní!

 

Sluneční bouře

 

Rebecka Martinssonová se po letech vrací do svého rodného městečka Kiruny kdesi za polárním kruhem. Kdysi musela toto místo za dramatických okolností opustit a odejít do Stockholmu, kde pracuje jako daňová poradkyně. Nyní se vrací zpět, aby pomohla své dávné přítelkyni Sanně, jejíž bratr byl hrůzným způsobem zavražděn a rituálně zmrzačen v kostele náboženského společenství, které kdysi založil. Aby očistila Sannu od podezření, jež na ni padlo, musí se Rebecka při hledání vraha vypořádat nejen s policejními postupy, ale je nucena čelit i dohadům kolujícím uvnitř uzavřené a vyděšené komunity. Bude muset zapátrat hluboko ve své paměti a ve svém svědomí, aby se postavila čelem k temnému tajemství, které za sebou v Kiruně zanechala a které je ukryto pod rouškou všeobecného mlčení.

 

Účinkující:

strykovaJana Stryková – Vystudovala činoherní herectví na pražské DAMU. První stálé angažmá získala v letech 2003/2004 v Divadle F. X. Šaldy v Liberci, poté byla postupně členkou tří pražských divadel. Od roku 2010 je členkou souboru Divadla na Vinohradech a spolupracuje s řadou dalších scén. Natočila několik filmů (např. Případ Andrey S., Zakázané uvolnění, Díte číslo 44) a seriálů (např. Ordinace v Růžové zahradě, Dokonalý svět), pracuje v rozhlase i v dabingu a stala se rovněž oblíbenou audioknižní interpretkou.

 

 

Ukázka z audioknihy:

Režie:

Jitka Škápíková

Vydalo: Nakladatelství OneHotBook

Katalogové č.: AK051
EAN: 8594169480510
Formát: 1 x CD mp3
Délka nahrávky: 10 hodin 8 minut

Komentářů: 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.