soutez_severskekrimi

Foto soutěž: Má nejoblíbenější severská krimi


 

Milí fanoušci severských detektivek, protože se blíží veletrh Svět knihy Praha 2016 a jedním z hostů bude právě Yrsa, rozhodli jsme  se uspořádat soutěž o knihy této jedinečné islandské spisovatelky.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá a může se do ní zapojit naprosto kdokoliv. Soutěž začíná 20.2.2016 a končí 31.3.2016.

 

 

Jak se zapojit do soutěže?

Vyfoťte svou nejoblíbenější severskou detektivku, nebo detektivky. Nahrajte na Instagram, Facebook, nebo ji zašlete na email info@severkekrimi.cz, do popisku můžete napsat,  proč  se vám kniha tolik líbila, nebo krátký úryvek z ní (může jít o jednu větu, která vystihuje atmosféru celé knihy), nebo zašlete pouze fotografii. Zapojit se můžete opakovaně, můžete zaslat jednu fotografii, ale i padesát, to už je na vás. Je povoleno využití všech nástrojů na úpravu obrázků, tak si dejte záležet.

Průběžně budeme zveřejňovat ty nejlepší fotografie na našem Facebooku. Počet lajků může ovlivnit rozhodování poroty, ale není v žádném případě rozhodující. Po ukončení soutěže vybereme nejlepší 3 fotografie, které získají výhru. Autory vybraných fotografií obdarujeme knihou Yrsy Sigurdardottir “Pamatuji si vás všechny“, kterou vydalo nakladatelství Metafora a věnovalo všechny tři výtisky do naší soutěže.

 

Jak nasdílet fotografii na Instagram, Facebook?

Nahrajte fotografii na svůj Instagramový profil a přidejte hashtag #soutezseverskekrimi (další hashtagy už mohou být dle vašeho uvážení), stejně můžete postupovat na Facebooku, vložte fotografii na svou zeď, nebo naší zeď a použijte stejný hashtag.

 

Chcete zaslat fotografii emailem?

To není problém, zašlete fotografii emailem na info@severkekrimi.cz a do předmětu emailu nezapomeňte napsat: Soutěž severské krimi.

 

soutez_severskekrimi

 

 

Pravidla a podmínky:

  • Soutěž začíná 20.2.2016 a končí dne 31.3.20
  • Účastnit se můžete opakovaně, ale výhru můžete získat jen jednu.
  • V případě porušení pravidel soutěže nemáte nárok na zařazení do soutěže ani výhru.
  • Účastí v soutěži souhlasíte s tím, že web Severskekrimi.cz může váši fotografii/fotografie zveřejnit i používat.
  • Soutěžící prohlašuje, že zasláním fotografií do soutěže a jejich následným neomezeným užitím ze strany pořadatele soutěže neporušuje žádná, zejména autorská či obdobná práva (práva na ochranu osobnosti) třetích osob a že případně sám přímo a na své náklady takové nároky vypořádal či vypořádá.
  • Účastí v soutěži souhlasíte, že nebudete publikovat žádný obsah chráněný autorským právem, nebo obsah již zveřejněný na internetu.
  • Účastí v soutěži stvrzujete, že jste autorem odeslané fotografie.
  • Fotografie nesmí obsahovat neslušné, urážlivé ani rasistické obrázky či vyjádření nebo obsah, který by porušoval tyto pravidla.
  • Soutěž není nijak sponzorována, podporována, provozována ani jinak spojena se společnostmi Facebook, nebo Instagram.
  • Na výhry není právní nárok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.