erik_axl_sund_sklenena_tela

“Skleněná těla” vycházejí již v březnu 2016

 

Skleněná těla jsou prvním dílem (ne) trilogie Melancholie, nového literárního počinu od tajemného švédského dua, jež se ukrývá za pseudonymem Erik Axl Sund. Autoři kontroverzního bestselleru Vraní dívka ve Skleněných tělech opět rozehráli mrazivý příběh na pomezí geniality a šílenství. Příběh, jehož čtení není příjemné, ale člověk se od něj prostě nemůže odtrhnout. Na rozdíl od Vraní dívky nejde o klasickou trilogii, nýbrž o tři samostatné knihy.

Anotace

Skleněná těla od autorů bestselleru Vraní dívka přinášejí další temný severský thriller, jenž opět zamíří do nejhlubších koutů lidské duše a odkryje její odvrácenou tvář.
Švédsko zaplavila vlna sebevražd. Umírají mladí lidé, ze světa scházejí těmi nejděsivějšími způsoby. U všech se našly staré kazety s hudbou z osmdesátých let. Stockholmský detektiv Jens Hurtig zjistí, že všechny patřily jediné ženě. Nedlouho poté začne někdo brutálně zabíjet vlivné osobnosti. Souvislost obou případů je hrozivější, než si kdo vůbec dokáže představit…
Skleněná těla vyprávějí napínavý příběh o hudbě, touze a nenávisti – příběh o tom, čeho všeho je člověk schopen kvůli umění a jak extrémní prostředky je ochoten k tomu použít. Skleněná těla jsou návykový román, jehož čtení bolí, ale nejde zastavit.

sklenena_tela

Ukázka z knihy:


Autor: Erik Axl Sund
Nakladatel:    Knižní klub
Edice:    Edice světový bestseller
Série:    Melancholie (1.díl)
Jazyk:     česky
Pořadí vydání:    1.
Rok a měsíc vydání:    2016/03
Počet stran:    320
Vazba:    Pevná

 

Zdroj: Nakladatelství Knižní klub

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.