5

Soutěž o 3 audioknihy OSTROV ENTRY!

 

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook jsme pro vás připravili další soutěž a tentokrát  o 3 audioknihy OSTROV ENTRY ke stažení z portálu Audiolibrix.

 

soutez_audiokniha_ostrov_entry

 

Anotace:
Autor se vrací k atmosféře trilogie Lewis v příběhu o vraždě ve skotské komunitě na kanadském ostrově, jehož minulost souvisí s ostudnou kapitolou britské historie zvanou Vyklízení Vysočiny. Když detektiv Sime Mackenzie nastupuje na palubu letadla, ani se neohlédne. Cesta na ostrov Entry pro něj představuje šanci utéct hořké směsi osamělosti a lítosti nad svým dosavadním životem ve městě. Z montrealského letiště odjíždí jako součást osmičlenného vyšetřovacího týmu, směřujícího do zálivu Svatého Vavřince. Pouhé dva kilometry široký a tři kilometry dlouhý ostrov Entry je domovem asi sta obyvatel — a ten nejbohatší z nich byl právě nalezen zavražděný ve svém domě. Vyšetřování se zdá být pouhou formalitou. Důkazy nasvědčují vraždě ze žárlivosti, kterou má mít na svědomí pomstychtivá manželka. Ale vyšetřování Simovi zamotá hlavu poté, co se s hlavní podezřelou střetne tváří v tvář. Je si jistý, že ji zná — a to i přesto, že se nikdy nepotkali. Pronásledován tímto pocitem se potácí mezi nespavostí a podivnými sny o dávné minulosti na skotském ostrově vzdáleném tři tisíce mil. Sny, v nichž vdova hraje hlavní roli. Navzdory důkazům o její vině je přesvědčen, že vraždu nespáchala. Jeho posedlost ho dovede před rozhodnutí — zvítězí profesní povinnost, nebo vlastní svědomí?

Naší recenzi této audioknihy si můžete přečíst zde:

recenze audioknihy ostrov entry

 

O audioknihu Ostrov Entry můžete soutěžit ve formuláři níže. Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jednoduchou otázku.

Hodně štěstí!

 

Emaily soutěžících nebudou poskytnuty žádné třetí straně s vyjimkou poskytovatele výhry, soutěžící se zapojením do soutěže s tímto souhlasí.  Výherce vylosujeme pomocí random.org. Soutěž končí ve čtvrtek 26.5.2016.