audio_cd

SOUTĚŽTE o 2CD s audioknihou “VZKAZ V LÁHVI”

 

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook jsme pro vás připravili další soutěž a tentokrát  o 2CD audioknihy Vzkaz v láhvi.

 

soutez vzkaz v lahvi

Jak dlouho se nese volání o pomoc na mořských vlnách? Může ještě někoho zachránit?

Na policejní stanici v zapadlém koutě Skotska stojí téměř zapomenutá láhev se sotva čitelným dopisem uvnitř. První slovo vzkazu psaného krví je dánsky a znamená POMOC. Když se tahle podivná zpráva konečně dostane do policejního oddělení, začnou se dít děsivé věci. Carl Mørck a jeho kolegové se ponoří do hrůzného případu sekt a unesených dětí, jejichž rodiče zmizení nikdy neohlásili. Proč? Čas se krátí a život dalších dvou dětí visí na vlásku…

lewis_podklad

 

 

Nápovědu naleznete zde: Vzkaz v láhvi

Emaily soutěžících nebudou poskytnuty žádné třetí straně s vyjimkou poskytovatele výhry, soutěžící se zapojením do soutěže s tímto souhlasí. Soutěž končí 27.1.2016.

Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jednoduchou otázku. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce.  Hodně štěstí!

 

Soutěž byla ukončena 27.1.2016

Správná odpověď byla:  Oddělení Q

Výhercem se stal pan Milan Hlavín a tímto mu gratulujeme. Výherce bude kontaktován emailem nakladatelstvím OneHotBook, kterému tímto děkujeme za poskytnutí výhry našim fanouškům.

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.